S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Sticta pulmonaria 9CH

Kód: B-199-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Sticta pulmonaria 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062256

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické Materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Sticta pulmonaria jsou dýchací cesty, opěrný a pohybový aparát. Nejčastěji se homeopatikum Sticta pulmonaria předepisuje při suchém kašli, respektive při kašli s jen minimálním vykašláváním hlenu. Chronická bronchitida u starších osob. Ucpaný nos, suché nosní sliznice, tvorba krust v nose. Snaha o vysmrkání je neproduktivní. Akutní běžná nebo alergická rýma. Zápal plic. Revmatická ztuhlost šíje. Bursitis praepatellaris (podráždění tíhového váčku oblasti kolene). Pocit vznášení se.

Modality: Zhoršení v noci a změnami teploty, polohou vleže a pohybem. Zlepšení pobytem venku a po vykašlání hlenu.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU, Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie, Rosival, V.: Homöopathie K in K, Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062256
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz