S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Staphysagria 5CH

Kód: B-198-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Staphysagria 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077671

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Staphysagria jsou centrální nervový systém (CNS), žaludek a střeva, mužské a ženské pohlavní orgány a kůže. Konstituční charakteristika typu Staphysagria: Láskyhodné bytosti plné potlačených citů. Často duševní trauma v minulosti, např. ponižování, týrání, zneužívání. Velká zranění z partnerských vztahů. Ostych před lidmi, potlačená zlost, v pozdějších stadiích výbuchy vzteku. Podrážděnost. Hypochondrické osoby, přecitlivělé k výrokům ostatních, upřednostňují samotu. Sexuální „hříchy“ (onanie). Staphysagria je něco jako „Arnika pro duši“.

Symptomaticky se homeopatikum Staphysagria často uplatňuje při léčbě houbovitých dásní se silným výtokem slin, při nadýmání, zácpě, podrážděném močovém měchýři u mladých, sexuálně aktivních žen. Dále při celkové únavě a malátnosti, zejména ráno po opuštění lůžka. Ječné zrno infekčního nebo neinfekčního původu (zejména ucpáním mazové žlázky). Nízký krevní tlak. Atonická zácpa (strava neobsahuje dostatečné množství tekutin a vlákniny, nebo jako následek nedostatečného tělesného pohybu). Ochromení činnosti střev po operaci. Touží po stimulujících látkách. Zánět močového měchýře. Podrážděný močový měchýř po pohlavním styku. Silné libido, neustále myslí na sex. Zbytnělá prostata. Pálivé, svědivé kožní vyrážky. Ekzémy. Psoriáza (lupénka). Zranění bodnutím. Potíže v důsledku operativních zákroků, poskytuje úlevu po nastřižení hráze.

Modality: Zhoršení zlostí, smutkem, sexuálními excesy, tabákem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077671
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz