S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Spigelia anthelmia 15CH

Kód: B-196-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Spigelia anthelmia 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062254

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické Materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Spigelia anthelmia jsou centrální nervový systém, srdce a oběhový systém a trávicí trakt, zejména u dětí. U osob, které budou z užívání homeopatického léku Spigelia anthelmia nejvíce profitovat se v psychice objevuje strach z ostrých a špičatých předmětů.

Na fyzické úrovni bývají typické silné bolesti hlavy nad levým okem, které vystřelují hluboko do oční jamky (očnice). Také oko může bolet. Levostranné migrény, zánět trojklanného nervu.

Bouřlivé bušení srdce a silné bolesti srdce, které vystřelují do levé paže. Zánět vnitřního povrchu srdce (endokardu), zánětlivé onemocnění osrdečníku (perikardu). Angína pectoris.

U dětí se Spigelia anthelmia v homeopatii používá při břišní kolice zejména u dětí, bolesti jsou lokalizované v oblasti pupku a horní části břicha. Spigelia anthelmia má použití i jako přípravek proti střevním parazitům, jak napovídá druhové latinské druhové jméno rostliny „anthelmia“, v překladu „proti červům“. Také němčina vyzdvihuje tuto oblast působení v názvu rostliny: Wurmkraut.

Veškeré bolesti, na které působí Spigelia anthelmia, mají vrtavý nebo bodavý charakter a jsou velmi silné.

Modality: Zhoršení dotykem, pohybem, otřesy a hluky. Zlepšení polohou vleže na levém boku s výše podepřenou hlavou.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU, Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie, Rosival, V.: Homöopathie K in K, Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062254
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz