S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Solidago virga aurea 15CH

Kód: B-195-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Solidago virga aurea 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062253

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické Materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Solidago virga aurea (syn. Solidago virgaurea) jsou ledviny a močové cesty. Typickými projevy indikujícími potřebu léku Solidago virga aurea jsou pocity slabosti a opakovaná onemocnění.

Solidago virga aurea je přípravkem posilujícím regeneraci a funkci ledvin. Ledviny bývají citlivé na tlak, na stlačení reagují vystřelujícími bolestmi. Chronická nefritida (zánět ledvin). Drobné, krupici připomínající močové kamínky. Ledvinové kameny. Insuficience (nedostatečnost) ledvin. Infekční onemocnění močových cest se slabým nebo/a bolestivým močením. Onemocnění v souvislosti s poruchou funkce ledvin (např. dýchací nebo zažívací potíže, revmatoidní bolesti, kožní vyrážky). Další oblastí použití homeopatika Solidago virga aurea je výskyt fibroidních nádorů.

Modality: Zhoršení tlakem na postižený okrsek. Zlepšení močením.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU, Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie, Rosival, V.: Homöopathie K in K, Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062253
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz