S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Sepia officinalis 10MK

Kód: B-193-10000
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
139 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Sepia officinalis 10MK (potence 10.000C), homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062252

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Sepia officinalis jsou centrální nervový systém (CNS), žaludek a střeva, ženské pohlavní orgány, močové cesty, opěrný a pohybový aparát. Sepia officinalis je jedním z nejdůležitějších ženských léků. Nejčastěji je vhodný pro brunety, emočně tvrdé a odtažité. Lhostejnost vůči rodině. Sportovní, na kariéru orientované ženy, vyčerpané hospodyňky. Profesně chce mít vše perfektní, jinak má chuť utéct. Běžná je podrážděnost. Pláče proti své vůli. Dříve oblíbené zábavy už netěší. Odmítá pohlavní styk, ale bojí se být sama. Vhodný přípravek v období klimakteria. Tmavé skvrny v obličeji. Pokles pánevních orgánů (tlačí dolů).

Mezi nejčastější použití homeopatika Sepia officinalis patří deprese v období přechodu a migrény. Návaly horkosti. Pocity mrazení. Pocit prázdného žaludku. Touží po kyselém (např. octu). Městnání krve (v končetinách, orgánech). Opožděná menstruace. Hypomenorea (slabé menstruační krvácení). Amenorea (bez menstruačního krvácení). Dysmenorea (silná, bolestivá menstruace). Celková slabost a vyčerpání. Závratě. Bolesti v oblasti jater. Gastritida (zánět výstelky žaludku). Hepatopatie (degenerativní nebo zánětlivé onemocnění jater). Těhotenské zvracení (Hyperemesis gravidarum). Meteorismus (nadýmání). Zácpa. Hemeroidy. Časté nucení na močení. Zánět močového měchýře. Inkontinence moči, pomočování. Premenstruační syndrom. Pokles pánevních orgánů. Prolaps dělohy. Leukorea (leucorrhoea) bílý výtok u žen. Zánět pochvy (vaginitis); svědění, pálení a naběhnutí pochvy. Chronické kožní vyrážky. Psoriáza (lupénka). Bolesti zad a v kříži. Městnání krve v celém organismu (krev správně neproudí). Studené ruce a studené nohy. Křečové žíly. Odporně páchnoucí pot.

Modality: Zhoršení během menstruace, pohlavním stykem, chladem. Zlepšení pohybem, tělesnou námahou, na čerstvém vzduchu, tancem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062252
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz