S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Selenium metallicum 30CH

Kód: B-191-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Selenium metallicum 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072137

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Selenium metallicum jsou játra, mužské pohlavní orgány a kůže. V psychické rovině se homeopatikum Selenium metallicum uplatňuje u mužů, kteří mají chlípné myšlenky, fyzicky jsou ale impotentní. Selenium pomáhá při únavě z duševní činnosti a při vypadání vlasů vedoucí k plešatosti.

Dalšími významnými znaky indikujícími předepsání léku Selenium jsou velká malátnost, únava a slabost. Touží si jít lehnout. Bolesti hlavy, nervózní slabost. Slabá paměť až zapomětlivost. Chrapot s neustálým odkašláváním, chronická laryngitida (ztráta hlasu). Nechutenství, trávicí potíže, zácpa. Játra jsou zvětšená a bolí. Poruchy erekce, sexuální slabost přes zachovanou sexuální apetenci a vzrušivost. Slabost po onanii a sexuálních výstřednostech. Může se objevit jak nedobrovolný výron semene, tak i dočasná nebo přetrvávající impotence. Zánět močové trubice nebo/a nadvarlat, prostaty a semenovodů. Vyrážky na kůži. Ekzémy, ekzémy ve vlasech a seboroický ekzém.

Modality: Zhoršení horkým počasím, expozicí slunečnímu záření, čajem, alkoholem, po koitu, po spánku.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072137
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz