S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Secale cornutum 30CH

Kód: B-190-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

Secale cornutum 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072136

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Secale cornutum jsou arteriální cévní soustava a ženské pohlavní orgány. K hlavním použitím homeopatika Secale cornutum v klinické homeopatii patří mrtvění, mravenčení a pocit chladu v končetinách, poruchy prokrvování tkání, náchylnost ke gangrénám a týdny přetrvávající krvácení po relativně bezvýznamných poraněních, ale také po porodu. Přetrvávající porodní stahy po ukončeném porodu. Slabé porodní stahy v průběhu porodu. Křeče dělohy v průběhu porodu. Krvácení z dělohy. Sepse v šestinedělí v důsledku infekce porodních cest. Menstruační křeče s nepravidelným výtokem tmavé krve. Hnědavý, odporně páchnoucí výtok (fluor).

Vlčí hlad, ale přitom ztráta tělesné hmotnosti. Záchvatovité křeče žaludku. Průjem olivově zelenou, hnilobně páchnoucí, krvavou stolicí (k lékaři!) Vysoký krevní tlak. Poruchy prokrvování dolních končetin projevující se křečemi při chůzi nebo jiném typu namáhání, třeba delším stání. Pocity pálení jako ohněm.

Modality: Zhoršení horkem a teplem postele, zlepšení chladem, odkrytím, masírováním a protahováním končetin.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072136
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz