S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Sanguinaria canadensis 30CH

Kód: B-188-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Sanguinaria canadensis 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0062270

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Sanguinaria canadensis jsou arteriální oběhový systém, ženské pohlavní orgány, opěrný a pohybový aparát a sliznice dýchacích cest. Jedná se přípravek, který dobře působí zejména na pravostranné potíže. Předepisuje se zejména při pocitech pálení nebo teplého mravenčení po různých částech těla a při výskytu polypů. Typický pacient typu Sanguinaria canadensis bývá naplněn obavami, může být zmatený, cítit se slabým a hloupým. I přes subjektivně velkou únavu a ospalost nemůže v noci spát, sebemenší zvuk jej vzbudí.

Senná rýma v důsledku přecitlivělosti na traviny a květiny. V nose a hrdle pocity sucha a pálení. Nabuzená krevní cirkulace, městnání krve v hlavě a prsou. Migrény a obličejové neuralgie. Křečovitý kašel, zánět průdušek. Střídavé zčervenání a blednutí obličeje. Ruce a nohy jsou horké. Klimakterické potíže, návaly horkosti. Silné menstruační krvácení. Neuralgické a revmatické bolesti, zejména v pravém rameni. Bursitida.

Modality: Zhoršení chladem, průvanem, ležením na pravém boku. Zlepšení večerním časem, polohou vleže na zádech nebo levém boku, spánkem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0062270
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz