S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Sabina 30CH

Kód: B-186-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Sabina 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072134

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Sabina jsou ženské reprodukční orgány. Homeopatikum se hodí zejména pro deprimované osoby s hypochondrickými sklony a podrážděností. Není neobvyklé, že je dráždí i hudba. Homeopatický lék se předepisuje při neplodnosti nebo náchylnosti k potratům zejména ve třetím měsíci těhotenství. Pomáhá při palčivému svědění rodidel, při světle červeném výtoku se sraženinami krve a výskytu bradavic na pohlavních orgánech. K dalším symptomům patří svědění bradavek se souběžným pocitem vzrušujícího mravenčení. Menstruace bývá silná a předčasná s bolestmi, které si příliš nezadají s porodními. Prudké návaly horkosti a pocit pulzace po těle, náhlá silná potřeba otevřít okna. Chuť na kyselé potraviny a nápoje, které ale mohou chutnat hořce.

Modality: Zhoršení horkem, horkým vzduchem, teplem postele, nočním časem, sebemenším pohybem, v období těhotenství a přechodu. Též hudbou a doteky. Zlepšení chladem, pobytem na čerstvém vzduchu a vědomým vydechováním.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W., Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072134
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz