S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Plumbum metallicum 9CH

Kód: B-171-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Plumbum metallicum 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072127

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Plumbum metallicum jsou centrální a periferní nervová soustava, arteriální cévní systém, zažívací trakt a močové cesty. Homeopatikum se nejčastěji předepisuje při arterioskleróze, vysokém krevním tlaku ve spojitosti s arteriosklerózou a při svalové atrofii. Pacient se chová formálně, odměřeně. Může být tvrdošíjný, otupělý, nemá žádné sexuální touhy, chybí mu intuice, má slabou paměť – a to i v případě dětí. Omezené vyjadřovací schopnosti. Homeopatikum Plumbum metallicum se někdy používá při léčbě zeleného zákalu a tinitu, pokud tomu odpovídají charakteristiky pacienta. Paréza (částečné nebo úplné motorické ochromení) horních končetin, omezení schopnosti natahovat nebo ohýbat zápěstí. Zkrácení šlach u prstů na rukou, zejména v důsledku předchozího zánětu. Dupuytnerova kontraktura, kdy po ohnutí zůstává některý z prstů ztuhnutý v ohnuté pozici. Velká slabost, ztráta síly končetin. Třes a svalové křeče. Občasné kulhání. Křeče v lýtku, neuralgie, ischias se stupňujícími se bolestmi vystřelujícím do dolní končetiny. Vaginismus.

Z potíží postihující trávicí soustavu se homeopatikum Plumbum metallicum uplatňuje při křečích v žaludku, břišních kolikách, břicho je silně povislé. Zácpa s křečemi v břiše.

Homeopatikum Plumbum metallicum se může uplatnit i při léčbě cukrovky a roztroušené sklerózy. Tubulointersticiální nefritida (chronické ledvinné selhávání)

Modality: Zhoršení doteky, pohybem, v noci. Zlepšení silným tlakem, masáží či třením postiženého místa.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072127
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz