S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Platina 5CH

Kód: B-170-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Platina 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072126

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Platina je centrální nervový systém a ženské pohlavní orgány. Platina je homeopatikem vhodným při vysazení hormonální antikoncepce s cílem početí. Symptomaticky se Platina v homeopatii používá při pocitu tlaku v podbřišku, sklonu k nadýmání a při lepkavé stolici, lepkavých slzách a lepkavé menstruační krvi. Mentálními charakteristikami typu Platina jsou velká očekávání, podezřívavost, domýšlivost a vášnivost. Platinu lze použít i při depresích, zejména pokud žena vykazuje uvedené charakteristiky, případně trpí dále uvedenými potížemi.

Hlavním použitím homeopatika Platina jsou ženské potíže. Příliš silná, nebo naopak velmi krátká či vymizelá menstruace. Bolestivé křeče děložního svalstva se s nástupem menstruace zhoršují. Bolesti v okolí vaječníků. Přecitlivělost zevních rodidel může mít za následek silnou vzrušivost, ale též extrémní bolestivost při styku vedoucí až k mdlobám. Tyto bolesti, často přerušované, se ale nemusí objevovat pravidelně. Svědění genitálií, silná pohlavní touha. Přecitlivělost zevních rodidel komplikuje lékařskou prohlídku i používání tampónů.

Dalšími typickými příznaky indikujícími nasazení homeopatika Platinum je pocit přiškrcených končetin, zejména stehen, jako by byly končetiny obvázány obinadlem. Objevuje se i necitlivost kůže.

Modality: Zhoršení emočním stresem, doteky, nervovým vyčerpáním a večerní dobou. Zlepšení procházkou na čerstvém vzduchu, pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072126
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz