S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Phytolacca decandra 15CH

Kód: B-167-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Phytolacca decandra 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0077546

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Phytolacca decandra jsou lymfatický systém, žlázy, ženské pohlavní orgány, kůže, podpůrný a pohybový aparát. Po mentální stránce se typ Phytollaca decandra projevuje lhostejností k životu.

Symptomaticky se homeopatikum Phytolacca decandra používá zejména při otoku a zatvrdnutí žláz nebo žláznatých orgánů, například mandlí, příušních slinných žláz a prsů. Bolestivý zánět mléční žlázy. Prsy tvrdé a citlivé, vystouplé prsní bradavky. Zástava odtoku mléka. Bolest při kojení vystřeluje do celého těla. Nedostatečná nebo nadměrná tvorba mateřského mléka. Pomáhá též při odstavení kojence. Může pomoci při vředech a bulkách v prsu. Phytolacca decandra je prospěšné homeopatikum při rakovině prsu. Metroragie (krvácení mimo cyklus). Bolestivá angína s hnisavými procesy a s krčními mandlemi zbarvenými temně purpurově. Chřipka. Příušnice. Infekční mononukleóza. Jazyk je rozbrázděný, s viditelnými otisky zubů. Faryngitida (zánět hltanu), lupénka. Pocit rozmlácenosti v končetinách (cenné homeopatikum při chřipce nebo borelióze s těmito příznaky). Svalové křeče. Bolesti pat.

Poznámka: V potenci D4 je Phytolacca decandra součástí komplexního přípravku Angin-Heel.

Modality: Zhoršení pohybem, sychravým počasím, u bolestí v krku zhoršení teplými nápoji. Zhoršení v noci.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077546
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz