S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Opium 200CH

Kód: B-162-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Opium 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0072120

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Opium jsou centrální nervový systém (CNS), trávicí systém. Osoby, pro které je homeopatikum Opium mimořádně vhodné, vykazují v anamnéze snovou zmatenost, otupělost, apatii, snížené sebeovládání a schopnost posuzování situace, často mívají červený obličej.

Symptomaticky se homeopatikum Opium předepisuje při zácpě, zpocené pokožce a chrápání. Při usínání ustane na delší dobu dech. Bolest v konečníku v důsledku ztvrdlé stolice. Vředy. Nespavost, neschopnost usnout i přes velkou únavu a záchvaty ospalosti. Velmi lehký spánek, i slabé zvuky spáče snadno probudí. Přetrvávající zácpa bez nejmenšího pocitu nucení na stolici. Přípravek je vhodný i při zácpě novorozenců. Ochrnutí končetin po mozkové mrtvici. Přípravek volby při mozkové příhodě, ideálně spolu s Arnikou (pro podporu vstřebávání krevního výronu) a homeopatikem Calendula.

Modality: Zhoršení teplem, spánkem a alkoholem. Zlepšení studeným vzduchem a pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072120
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz