S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Natrum phosphoricum 30CH

Kód: B-156-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Natrum phosphoricum 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0070666

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Natrum phosphoricum (syn. Natrium phosphoricum) jsou Trávicí trakt, opěrný a pohybový aparát. Přípravek je zejména vhodný pro osoby zodpovědné, vlídné a soucitné ale uzavřené. Typ Natrum phosphoricum projevuje nutkavou chuť na slané, smažená vajíčka a ostré pokrmy. Často mívá potíže se sourozenci.

Typickými symptomy indikujícími předepsání homeopatika Natrum phosphoricum jsou kyselé říhání a pocit zátky v krku. Z dalších možných použití homeopatika Natrum phosphoricum jsou nejvýznamnější zažívací potíže, slabé zažívání (dyspepsie), žlutě potažený jazyk. Překyselení organismu, pálení žáhy. Kyselá chuť v ústech, kyselé říhání. Kyselé zvracení, kysele páchnoucí průjem. Vhodný přípravek pro nekojené děti, které dobře neprospívají. Další informace viz Schüsslerova sůl č. 9 v kategorii Schüsslerovy soli.

Modality: Zhoršení bouřkou, krátce po pohlavním styku, tučnými jídly, cukrem a mlékem. Zlepšení v chladnu.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0070666
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz