S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Natrum muriaticum 200CH

Kód: B-155-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Natrum muriaticum 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065555

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Natrum muriaticum (syn. Natrium chloratum) jsou centrální nervový systém (CNS), trávicí systém, kůže a sliznice. V mentálním profilu homeopatického typu Natrum muriaticum je nápadná neschopnost odpouštět. Při smíchu tečou slzy. Vyžaduje slané pokrmy a pochutiny.

Symptomaticky se Natrum muriaticum v klinické homeopatii předepisuje nejčastěji osobám, které jsou stále při chuti, přesto ale ztrácí na váze. Může se objevit i ztráta čichu a/nebo chuti. Natrum muriaticum je často úspěšným lékem při akné u osob s mastnou pletí, která produkuje olejovitě mastný pot. Přípravek je vhodný pro vyhublé až vyzáblé jedince, uzavřené introverty, osoby vážné a citlivé. Perfekcionisté, plni zármutku, neodpouštějící, depresivní. Velký lék na zármutek; v daleké minulosti ležící smutek, který je ale stále pociťován, hluboký smutek, zklamání. Odpor k utěšování. Suchost všech sliznic. Migréna. Bolesti hlavy u školních dětí. Rozpukané nebo naběhlé rty. Opary na rtech. Rozbrázděný jazyk. Zánět očních spojivek. Keratitida (zánět oční rohovky). Rýma, senná rýma. Bronchitida (zánět průdušek). Poruchy srdečního tepu z nervozity, tachykardie (zvýšená tepová frekvence). Průjem. Zácpa. Neutišitelné nucení na zvracení v těhotenství (Hyperemesis gravidarum). Poruchy (vynechávání) menstruačního cyklu. Nechuť až averze k pohlavnímu styku. Revmatické bolesti. Kopřivka. Strupy na hlavě u kojenců (Crusta lactea), seboroická dermatitida (u kojenců i dospělých). Dermatitida, lišej, dermatomykózy. Zaplísnění organismu. Další informace viz Schüsslerova sůl č. 8 Natrium chloratum.

Modality: Zhoršení expozicí slunečnímu záření, horkem, u moře, utěšováním, mezi 9. a 11. hodinou dopoledne, tělesnou nebo duševní námahou. Zlepšení na čerstvém vzduchu, tvrdým polštářkem pod křížem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0065555
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz