S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Magnesia muriatica 200CH

Kód: B-141-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Magnesia muriatica 200CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0060863

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Magnesia muriatica jsou centrální nervový systém, trávicí trakt, opěrný a pohybový aparát.

Osoby, které na homeopatikum Magnesia muriatica dobře reagují, trpí pocitem strachu ze ztráty a mívají často potíže ve vztahu s matkou. Jedná se o jedince toužící po klidu a harmonii, patrný je smutek a rezervovanost. Celkově trpí pocitem chronické vyčerpanosti, ke kterému přispívají i poruchy spánku. Po spánku se necítí odpočatí, trpí neuralgickými bolestmi hlavy a migrénami.

Může se objevit rýma, laryngitida, zánět průdušek – vše obvykle v chronické formě. Jazyk bývá žlutě potažený, bolesti v oblasti jater mají povahu nepříjemného tlaku, játra jsou zduřelá, mohou být i zanícená. Břicho nadmuté. Zácpa, stolice bývá tvrdá, bobkovitá. Nesnášenlivost mléka. Průjem. Zažívací potíže mohou mít vztah k psychicky stresujícímu prostředí; Magnesia muriatica tak může pomoci dětem vyrůstajícím v neharmonických rodinných vztazích. Neuralgické a svalové bolesti.

Z ženských potíží bývají běžné bolestivá menstruace a krvácení mimo cyklus (metroragie), bílý vaginální výtok.

Modality: Zhoršení v noci, hlukem, doteky, polohou vleže na pravém boku, koupáním v moři, slaným jídlem a mlékem. Zlepšení studeným vzduchem venku, kompresním obkladem na bolavé místo, mírným pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060863
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz