S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Lachesis mutus 5CH

Kód: B-132-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Lachesis mutus 5CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0020687

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Lachesis mutus jsou septické záněty, štítná žláza, srdeční a oběhový systém. typ Lachesis mutus bývá vášnivý lidé, duševně velmi vybuzený, extrémně povídavý, podezíravý, žárlivý, závistivý, depresivní a někdy až nenávistný.

Pro předepsání homeopatika Lachesis mutus se homeopat bez váhání rozhodne, pokud se u pacienta projevuje typická je nesnášenlivost k tlaku oblečení, zejména v oblasti krku (nesnáší rolák) a pasu. Symptomy převážně levostranné. Běžné jsou septické procesy.

K dalším příznakům, které mohou ukazovat na Lachesis mutus patří zejména purpurové, někdy až černé zbarvení kůže a sliznic. Potíže s udržením rovnováhy. Angína. Bronchitida (zánět průdušek). Spála. Chřipka. Astma bronchiale. Pocit sevření srdce. Kolaps. Myokarditida (zánět srdečního svalu). Endokarditida (zánět vnitřního povrchu srdce neboli endokardu, který je způsobený mikroorganismy a postihuje zejména srdeční chlopně). Angína pectoris. Vysoký krevní tlak, návaly krve do hlavy. Nízký krevní tlak. (Klasický příklad působení homeopatika v polaritě, v souladu s potřebou pacienta). Trombózy, embolie. Hemeroidy. Stomatitis ulcerosa (stomatitida, zánět ústní sliznice s tvorbou vřídků). Afty. Bolesti při polykání. Meteorismus (plynatost, nadýmání). Průjem s hlenem a krví. Ikterická žloutenka (s typickým zežloutnutím kůže a bělma). Premenstruační syndrom. Dysmenorea (bolestivá menstruace, menstruační křeče). Potíže v přechodu, např. návaly horkosti. Akutní kloubní revmatismus. Záněty s tendencí k sepsím. Vředy s purpurově zbarveným okrajem. Karbunkl. Horečka se suchou kůží, bez pocení. Suchost v ústech. Pocit chladu a třes v celém těle. Studené nohy.

Modality: Zhoršení spánkem, teplem. Zlepšení nástupem menstruace, začátkem vykašlávání hlenu a vyměšováním, čerstvým vzduchem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0020687
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz