S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Kreosotum 5CH

Kód: B-130-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Kreosotum 5CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0072106

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Kreosotum jsou centrální nervový systém, ale především sliznice a kůže. Na psychické úrovni se u pacientů, kterým může homeopatikum Kreosotum pomoci, objevují zapomínání souvislostí a myšlenkového kontextu, zapomětlivost, náladovost a tupost. Mezi typické symptomy se řadí večerní záchvaty kašle s dávením. V gynekologii zanícené sliznice v pochvě, na krčku děložním a v děloze. Tyto sliznice zpravidla hnisají a mohou krvácet a postupně degradovat.

Problematické prořezávání zoubků u dětí. Houbovité, krvácivé dásně, parodontóza. Kreosotum může pomoci při těhotenských nevolnostech, žaludečním vředu, průjmu, hemoroidech a při onemocnění dětí označené jako cholera infantum. Pruritus vulvy, fluor (vaginální výtok), léčba kandidózy. Zánětlivá kožní onemocnění se silným svěděním, např. ekzémy, vředová onemocnění, svědění kůže u seniorů (pruritus senilis) a náchylnost ke vzniku gangrén.

Modality: Zhoršení chladem, zlepšení teplem a pohybem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072106
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz