S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Kalium sulfuricum 9CH

Kód: B-128-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Kalium sulfuricum 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0072105

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Kalium sulfuricum jsou kůže a dýchací cesty. Homeopatický typ Kalium sulfuricum je citlivá povaha, se sklony k sebeobětování, plačtivosti, smyslem pro detail. V rámci tělesné symptomatiky je nejčastějším použitím homeopatika Kalium sulfuricum léčba lupénky projevující se tvorbou šupinek na pokožce. Dále onemocnění dýchacích cest s typickým chrčením hlenu na průduškách, rýma, často s příměsí hnisu. Homeopatikum Kalium sulfuricum se v homeopatii někdy předepisuje též při rozedmě plic a astmatu. Chronický zánět sliznic. Tvorba hlenu v nose, průduškách, hrtanu, nebo uších. Chronická rýma. Ztráta čichu. Neprůchodný nos. Zánět středního ucha s výtokem žlutého vazkého hnisu. Ekzém, kroužková lišej, polypy. Problematická mastná pleť, popraskaná kůže, rakovina kůže. Záněty sliznic s vazkým žlutým sekretem. Zánět očních víček a zánět spojivek. Žlutý, lepkavý, vazký sekret v očích. Kašel se silným rachocením hlenu v hrudi. Fluor albus (bílý vaginální výtok). Chrápání. Revmatické bolesti měnící místo.  Další informace viz Schüsslerova sůl č. 6 v kategorii Schüsslerovy soli.

Modality: Zhoršení horkem, teplem v nevětrané místnosti, večerním časem, hlukem, ve společnosti a konzumem vajec. Zlepšení pohybem na čerstvém vzduchu a půstem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0072105
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz