S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Kalium bromatum 9CH

Kód: B-123-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Momentálně nedostupné (>7 ks)

Kalium bromatum 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0060851

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Kalium bromatum jsou centrální nervový systém, kůže a sliznice. Přípravek se nejčastěji využívá u melancholicky založených osob, které pozvolna nebo rychle ztrácí paměť. Typický je pohybový neklid rukou a nohou a přetrvávající škytavka.

Pacienti, kterým pomáhá homeopatikum Kalium bromatum, trpí nezřídka náboženskými představami, které hraničí s pomateností, objevují se maniodepresivní nálady a noční strachy. Náchylnost ke křečím, epilepsie. Silný, křečovitý kašel. Astma bronchiale. Přílišná pohlavní apetence u mužů, případně opačný problém: impotence; obojí jsou dva extrémy jedné podstaty — mužské sexuality. Akné, růžovka, seboroická dermatitida (seboroický ekzém), lupénka.

Kromě epilepsie může být Kalium bromatum prospěšné i při dalších potížích s centrálním nervovým systémem, jako je mrtvice. V gynekologii je homeopatikum Kalium bromatum používáno při léčbě cyst, fibroidů a nádorových onemocnění.

Modality: Zhoršení pohlavní nevázaností, duševním vypětím, v období puberty a v těhotenství. Zlepšení činností duševní i fyzickou.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060851
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz