S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Kalium bichromicum 30CH

Kód: B-122-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024

Kalium bichromicum 30CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0020658

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Kalium bichromicum jsou dýchací cesty, trávicí systém, podpůrný a pohybový aparát, kůže, sliznice. Konstitučními znaky homeopatika Kalium bichromicum jsou slabost a ochromení. Typickými symptomy pak rýma a ztráta čichu. Homeopatikum Kalium bichromicum se v homeopatii rovněž předepisuje pacientům s cukrovkou II. typu. Dalšími běžnými homeopatickými doporučeními k přípravku Kalium bichromicum jsou záněty horních a dolních cest dýchacích s vazkým, táhnoucím se sekretem, např. rýma, zánět dutin, laryngitida, bronchitida (zánět průdušek). Astma bronchiale. Gastritida (zánět žaludku). Žaludeční nebo dvanácterníkový vřed. Neuralgické bolesti po celém těle, které se rychle přesouvají, náhle vznikají a zase mizí. Bolesti zad, ischias, lumbago. Svalový a kloubní revmatismus. Hluboké vředy v kůži nebo sliznicích s jasně ohraničeným okrajem. Rýma, ucpaný nos, ztráta čichu. Cukrovka. Podpora účinnosti inzulinu včetně inzulinu aplikovaného injekčně.

Modality: Zhoršení chladem, ráno a pitím piva. Zlepšení teplem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0020658
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz