S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Ignatia amara 200CH

Kód: B-115-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Ignatia amara 200CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0020791

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Lék první volby při paralýze (neschopnosti jednat, myslet, pohybovat se, mluvit), při omdlévání nebo křečích v důsledku emočního rozrušení, např. po obdržení špatných zpráv či jiných emočně nebo situačně vypjatých situacích. Lék vhodný pro nervózní, hysterické ženy s náchylností ke křečím, zejména pro mírné tmavovlásky, které se snadno rozruší

Stupňování projevů zlosti, smutku nebo i veselí. Křečovitý kašel.

Přípravek pro onemocnění s nápadnými paradoxními protiklady: žaludeční a zažívací potíže zmírňující se jídlem, bolesti hlavy zmírňující se předklonem, bolesti v krku zmírňující se polykáním tuhé stravy.

Významný lék pro nemilované nebo nechtěné děti, též pro dospělé osoby, které měly takové dětství.

Psychosomatické následky zármutku nebo starostí, smutek a uzavřenost.

Modality: Zhoršení doteky, tabákovým kouřem, ale paradoxně i na čerstvém vzduchu, kávou, ráno. Zlepšení změnou pozice, teplem a v průběhu jídla, (po jídle ale následuje zhoršení).

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0020791
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz