S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Hydrastis canadensis 9CH

Kód: B-107-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Hydrastis canadensis 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0060844

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Hydrastis canadensis jsou sliznice. Po psychické stránce se objevují deprimovanost, duševní i tělesné zeslábnutí, a dokonce i přání zemřít.

Nejčastějšími použitími v homeopatii je léčba zácpy a regulace produkce sekretů sliznic. Hydrastis canadensis je označován za „hluboce působící lék“ na sliznice. Předepisuje se při akutní nebo chronické bronchitidě (zánětu průdušek), zanícených sliznicí, zejména horních cest dýchacích, zvýšené sekreci sliznic. Typický je hustý, nitkovitě se táhnoucí bělavý nebo žlutý sekret. Chronická rýma. Zánět čelních a vedlejších nosních dutin. Zanícené sliznice, zejména horních cest dýchacích. Zánět sliznice Eustachovy trubice. Všeobecný úbytek sil. Příznaky podvýživy, kachexie s výraznými poruchami funkce jater a žaludku. Marasmus v důsledku alkoholismu. Tupé bolesti žaludku s pocitem slabosti žaludku. Trávicí a zažívací potíže. Cholecystida (zánět žlučníku), většinou též se zácpou. Chronický zánět močového měchýře a ledvinové pánvičky. Hustý, žlutavý fluor (vaginální výtok), pruritus vaginy (svědění pochvy). Návaly horkosti.

Modality: Zhoršení chladem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060844
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz