S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Hekla lava 9CH tři tuby

Kód: B-103-3X9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
309 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Hekla lava 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0070652 
Balení: 3x4 g granulí (globulí)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 3x4 g granulí (celkem přibližně 240 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Hekla lava jsou opěrný a pohybový aparát. Typ Hekla lava je charakteristický vznětlivostí a výbušnost. Častými problémy u typu Hekla lava bývají obličejové neuralgie. Absolutně nejčastějším použitím homeopatika Hekla lava je léčba patní ostruhy. Dále se Hekla lava používá při tvorbě uzlíků na šlachách, výrůstků na kostech a páteři, absces na dásni a bolestech ramenou. Onemocnění kostí, ostitida (lokalizovaný zánět kosti). Výrůstky na kostech (exostóza), zejména na čelistech, ale i na lopatce nebo jiných kostech. Nekrózy kostí. Problematické prořezávání zubů (i zubu moudrosti). Neuralgie obličeje v důsledku zkažených zubů. Vhodný přípravek pro léčbu rakoviny podpůrných tkání a osteosarkomu (zhoubného nádoru kosti), zejména pak čelisti, lebečních kostí a nohou. Bolesti zubů. Otoky žláz a uzlin, zejména na krku.

Modality: Zhoršení tlakem na postižená místa, sezením. Zlepšení trvajícím pohybem a mezi 2. a 3. hodinou odpolední.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.04 kg
Kód SÚKL: 0070652
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz