S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Gelsemium sempervirens 200CH

Kód: B-96-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Gelsemium sempervirens 200CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0077320

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Přípravek první volby při počátečních příznacích virového onemocnění, zejména při zimnici a třesavce podél páteře. Lék na celkové fyzickém zhroucení, nicméně při zachování duševní čilosti. Celková slabost. Třes končetin. Ochromení v končetinách. Později zmatenost nebo otupělost. Ospalost. Nezúčastněnost, apatie.

Vysilující horečka. Horký, zarudlý obličej. Zimnice. Pocit těžkých víček. Ptóza (poklesnutí) očního víčka. Poruchy vidění. Slabý, nevýrazný puls. Srdeční arytmie. Pocit, jako by se mělo srdce zastavit.

Menoragie (nadměrné menstruační krvácení). Dysmenorea (bolestivá menstruace, bolesti prostupují celou pánví). Homeopatikum pro otevření porodních cest při porodu. Bolesti hlavy, migréna.

Tréma, strach ze zkoušky s tělesným třesem. Svalová slabost. Únik moči. Pocit nabuzení při usínání, lze užívat při poruchách spánku způsobených nabuzením mysli. Závratě, proto preferuje pozici vleže.

Modality: Zhoršení rozčilením, napjatým očekáváním, špatnými zprávami, myšlením na potíže, vlhkým počasím, tabákem a v 10 hodin ráno. Zlepšení močením, předkloněním se a pohybem na čerstvém vzduchu.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077320
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz