S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Echinacea angustifolia 30CH

Kód: B-85-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Echinacea angustifolia 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0070641

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastí působení homeopatika Echinacea angustifolia je imunitní systém. Psychickými markanty indikujícími použití homeopatika Echinacea angustifolia je jistá zmatenost, obvyklé jsou i závratě. Nejčastějšími homeopatickými předepsáními léku Echinacea angustifolia jsou léčba zánětů, úleva od bolestí v terminálním stadiu onemocnění a posilování imunitního systému při akutních a chronických onemocněních.

Dále se Echinacea angustifolia užívá např. Při pocitech únavy a vyhublosti. Infekční onemocnění s horečkou a pocitem slabosti. Zánět dýchacích cest. Průjem. Náchylnost k hnisavým procesům na pokožce a k torbě abscesů. Hnisavé rány na kůži, růže (erysipel), pokousání zvířaty a hmyzem. Gangrény.

Modality: Zhoršení chladem, studeným vzduchem. Zlepšení odpočinkem a polohou vleže.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Nepoužívejte Echinaceu v potenci D6 nebo nižší (tedy ani Traumeel, který obsahuje Echinaceu v potenci D4) bez souhlasu lékaře při atopických onemocněních (např. při atopickém ekzému, alergickém astmatu, senné rýmě apod.), neboť nelze vyloučit riziko zhoršení, v krajním případě dokonce anafylaktického šoku.

Dále nepoužívejte Echinaceu (ani jako homeopatikum, ani jako doplněk stravy, ani komplexní homeopatikum Traumeel) při pokročilých systémových onemocněních, leukémii, AIDS a při použití přípravků pro potlačení imunity (při transplantacích) a chronických virových onemocněních, roztroušené skleróze a veškerých autoimunitních onemocněních!

Upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním ve vhodné potenci vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0070641
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz