S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Cuprum metallicum 9CH

Kód: B-78-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Cuprum metallicum 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065523

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Cuprum metallicum jsou centrální nervový systém (CNS), dýchací cesty, trávicí soustava. Pacient, který je konstitučním typem Cuprum metallicum často trpí fixními idejemi.

Homeopatikum Cuprum metallicum je typickým prostředkem při křečích. Měď je rovněž důležitým prvkem pro metabolismus vápníku a železa, proto je homeopatikum Cuprum metallicum, zejména v nízké potenci 5CH, důležitým homeopatikem při léčbě chudokrevnosti, ideální je užívání spolu se Schüsslerovou solí č. 3. Dalšími typickými homeopatickými předepsáními léku Cuprum metallicum jsou křeče a spasmy prakticky ve všech orgánech. Epilepsie. Konvulze (křeče) obličejových svalů. Promodralý obličej. Křečovitý kašel. Černý kašel. Astma bronchiale. Angina pectoris. Náchylnost ke kolapsům (náhlému zhroucení). Silné koliky v žaludku nebo střevech. Silné žaludeční nevolnosti. Gastroenteritida (zánět výstelky žaludku), Dysmenorea (bolestivá menstruace s křečemi). Poporodní stahy dělohy. Trhání a cukání ve svalech. Noční křeče v lýtku.

Modality: Zhoršení před menstruací, doteky, v noci a zvracením. Zlepšení pitím studené vody.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním ve vhodné potenci vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0065523
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz