S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Conium maculatum 200CH

Kód: B-72-200
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
129 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Conium maculatum 200CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0060831

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kuliček).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Conium maculatum jsou žlázy, ženské i mužské pohlavní orgány, dýchací soustava, centrální nervový systém a kůže. Významný lék při onemocněních seniorů doprovázených slabostí tělesnou i duševní.

Tradičně se v homeopatii používá Conium maculatum při nádorových onemocněních reprodukčních orgánů, cystách, polypech apod. Nádory prsou mohou mít doprovodné bulky v podpaží. Conium se používá při nateklých a tvrdých prsech před počátkem menstruace, při výtoku z pochvy. Ztvrdnutí žláz v důsledku úderu nebo stlačení, např. po mamografii (lze užívat krátkodobě před vyšetřením prsu i po něm). U mužů pomáhá při zvětšené prostatě, kdy močení bývá přerušované. Silná pohlavní vzrušivost s předčasným výronem semene. Impotence. Zdravotní potíže v důsledku potlačování pohlavního pudu.

Conium maculatum je významným lékem při závratích (vertigu), poruchách koordinace pohybu, roztřesené chůzi, postupující slabosti končetin, případně až do ochrnutí. Silné pocení i při minimální námaze. Duševní ochablost, slabá paměť, neschopnost myslet. Jedním z řídících znaků indikujících použití homeopatika Conium maculatum je nažloutlá, povislá kůže.

Modality: Zhoršení duševní nebo fyzickou námahou, potlačení sexuální touhy. Úlevu přináší tlak na postižené místo, chůze, vyjádření emocí a půst.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním ve vhodné potenci vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060831
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz