S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Coffea cruda 30CH

Kód: B-68-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Coffea cruda 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0060827

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kusů).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Hlavními oblastmi působení homeopatika Coffea cruda jsou centrální a periferní nervový systém (CNS a PNS). Přípravek zejména pro ženy a děti a pro vzrušivé povahy. Typická je mimořádná duševní aktivita.

Homeopatikum Coffea cruda se požívá zejména při léčbě nespavosti a potíží vzniklých v důsledku rozčilení, leknutí a nadužívání povzbuzujících látek (tabáku, alkoholu, kávy). Nespavost v důsledku předchozí duševní aktivity. Diuretikum.

Homeopatikum Coffea cruda se v homeopatii dále předepisuje při velkém nervózním nabuzení a neklidu, nespavosti v důsledku běhu myšlenek. Bolesti hlavy z duševního přetížení, migrény. Neuralgie trojklanného nervu, neuralgie (zánět nervů) s přecitlivělostí k bolesti; bolesti dohání pacienta k zoufalství. Přecitlivělost vulvy a vagíny. Nízký krevní tlak.

Zvláštnost hodná zapamatování: Trojice homeopatik Coffea cruda + Chamomilla + Aconitum výborně tlumí bolesti rozličné etiologie.

Modality: Zhoršení silnými emocemi (zejména radostí), hlukem, zimou, v noci, pachy. Zlepšení relaxací a klidem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060827
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz