S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Cocculus indicus 30CH

Kód: B-66-30
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Cocculus indicus 30CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0060825

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kusů).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Hlavními oblastmi působení homeopatika Cocculus indicus jsou Cćentrální a periferní nervový systém (CNS a PNS), žaludek a střeva, ženské pohlavní orgány. V psychice se pacienti, pro které bude homeopatikum Cocculus indicus zejména vhodné, jeví jako náladoví, pomalu chápající až slaboduší. Tělesné potíže mohou mít jako spouštěč starost o zdraví milované osoby.

Typickými symptomy, při kterých se Cocculuss indicus zejména osvědčuje, jsou cestovní nevolnosti (kinetózy), často se zvracením, Hyperemesis gravidarum (neutuchající nevolnosti v těhotenství) a slabá kolena.

Přípravek pomáhá též při následujících potížích: Vyčerpanost po neúměrné duševní námaze, slabost z nedostatku spánku. Zpomalené duševní pochody (čas se zdá ubíhat příliš rychle). Závratě s nevolností a zvracením při jakémkoli pohybu. Bolesti hlavy, migréna. Zažívací potíže z nervozity. Nucení na zvracení z pouhé vůně jídla. Průjem. Menoragie (nadměrné menstruační krvácení). Dysmenorea (bolestivá menstruace). Fluor (vaginální výtok). Klimakterické potíže. Slabost svalů na krku a šíji. Pocit mrtvění rukou nebo nohou, případně obojí. Brachialgia paraesthetica nokturna (noční bolesti rukou, buď od karpálních tunelů, nebo od krční páteře či tlaku na přeleženou paži). Neuralgie (bolesti nervů). Pocení studeným potem při sebemenší námaze.

Modality: Zhoršení jízdou, nedostatkem spánku, ponocováním, starostmi, zlostí, jídlem a tabákem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060825
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz