S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

China 15CH

Kód: B-113-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024

China 15CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0077249

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Lék první volby pro záchranu života (není-li možná okamžitá lékařská intervence) při ztrátě krve a tělesných tekutin, např. v důsledku zvracení, průjmu a pocení. Nervózní podrážděnost. Přecitlivělost vůči všem smyslovým vjemům. Silná náchylnost k pocení. Později apatie, mlčenlivost, skleslost, vysílenost, zničenost.

Potíže při rekonvalescenci, zejména při ztrátě krve a po porodu. Úplná vyčerpanost po nadměrné tělesné či duševní námaze. Vhodný lék při chronickém únavovém syndromu a burn-out syndromu.

Zánětlivá onemocnění dýchacích cest. Suché kýchání. Chrapot, laryngitida, zánět průdušnice. Astma bronchiale. Nechutenství se střídá s náhlým velkým hladem. Slabé zažívání s plynatostí, pocit plnosti. Průjem. Škytavka. Žlučníková kolika.

Náchylnost ke krvácení. Krvácení ze sliznic. Menoragie (nadměrné menstruační krvácení). Bolesti vystřelují přes celou pánev až do stehen. Tíživé bolesti v kříži.

Neuralgie trojklanného nervu. Neuralgie očního nervu. Bolestivá přecitlivělost kůže. Náchylnost k otokům. Dermatitida (zánět kůže).

Periodicky se vyskytující zvýšená tělesná teplota. Periodicita potíží (symptomy nastupují každý den ve stejnou hodinu nebo každý 2., 7., nebo 14. den). Tradiční lék na malárii.

Modality: Zhoršení chladem, průvanem, sychravým počasím, jemným dotekem, po jídle a v noci. Zlepšení pevným tlakem a teplem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077249
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz