S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Chelidonium majus 9CH

Kód: B-112-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Chelidonium majus 9CH, homeopatický lék. kód SÚKL: 0077243

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Chelidonium majus jsou játra a žlučník, dýchací cesty a pohybový aparát. Typickými znaky pacienta, kterému bude homeopatikum Chelidonium majus prospěšné jsou zmatenost, neuralgické bolesti nad pravým okem. Typ Chelidonium majus se snadno se rozčílí, neovládá se.

Typickými symptomy indikujícími předepsání homeopatika Chelidonium majus jsou průjem a výskyt bradavic. Potíže a lokalizace symptomů bývají především pravostranné. Homeopatikum Chelidonium majus je důležitým lékem při akutních i chronických onemocněních jater a žlučníku. Bolesti jater křečovitého nebo bodavého charakteru vystřelující na pravé straně až pod lopatku. Extrémní citlivost oblasti jater na dotek, zejména na tlak oblečení. Pocit sešněrování šikmo přes břicho. Hepatopatie (onemocnění jater rozličného původu a různých diagnóz). Hepatitida (žloutenka) se zežloutnutím kůže nebo i bez zřetelného zežloutnutí. Zánět žlučníku, zejména při současném výskytu žlučových kamenů. Jaterní a žlučníkové potíže v průběhu těhotenství. Hořká pachuť v ústech. Žlutá nebo jílovitě vypadající stolice. Velká únava. Pocit celkové rozmlácenosti a tíže. Pravostranné bolesti hlavy. Nadočnicové (supraorbitální) neuralgické bolesti na pravé straně. Chřipka. Černý kašel a bronchitida, pokud se na potížích podílí i onemocnění jater. Pravostranný zápal plic. Revmatické bolesti pravého ramene.

Modality: Zhoršení pohybem, dotekem, ve 4 hodiny ráno, v 16 hod. odpoledne, při změně počasí. Zlepšení jídlem a teplými nápoji.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0077243
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz