S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Caulophyllum thalictroides 5CH

Kód: B-60-5
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Caulophyllum thalictroides 5CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0060811

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kusů).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Caulophyllum thalictroides jsou zejména ženské pohlavní orgány, pohybový a opěrný aparát a pokožka. Typově je Caulophyllum thalictroides vhodné zejména pro neústupné a tvrdohlavé ženy. Homeopatikum je obecně prospěšné zejména ženám, což ale neznamená, že nemohou existovat výjimky a přípravek pomůže i některým mužům. Hlavní použití homeopatika Caulophyllum thalictroides spočívá v pomoci při otevření děložního hrdla při porodu, dále k posílení slabých, neproduktivních děložních stahů při porodu.

Homeopatikum bývá ale též hojně používáno při bolestech malých kloubů. Dalšími použitími jsou zejména uvolňování křečí, posilování při ochromujících stavech a slabostí všech částí těla (např. očních víček, obličejových nervů, hlasivek, konečníku, močového měchýře, končetin). Postupující paralýza. Křečovitý, suchý, dutě znějící kašel. Bronchitida (zánět průdušek). Laryngitida (zánět hrtanu s chrapotem až ztrátou hlasu). Inkontinence moči např. při zakašlání, smíchu. Artritida kloubů rukou a prstů v důsledku narušení imunitního systému, což vede k rozvoji chronického kloubního zánětu spojeného s poškozením kloubních tkání. Svalový revmatismus. Chronické revma kloubů. Úbytek svalové síly. Suché kožní vyrážky. Ekzémy. Bradavice. Chorea (posunčina) nebo epilepsie u dívek, když začínají menstruovat.

Modality: Zhoršení chladem, suchým studeným větrem, průvanem. Zlepšení vlahým počasím a teplem.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0060811
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz