S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Cantharis 15CH

Kód: B-55-15
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Cantharis 15CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065809

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 globulí).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Lék první volby při popáleninách prvního a druhého stupně. Intenzivní bolesti popálenin a opařenin (kůže, hrdla, jazyka). Lék při všech stavech, kdy převažují pálivé bolesti jakéhokoli původu, např. při zánětu močového měchýře a močových cest, bolesti jsou až nesnesitelně řezavé, pocit pálení je nejsilnější při močení. Neustálé nucení na močení. Zadržování moči. Pálivé bolesti při akutním nebo chronickém zánětu ledvin, zánětu ústní sliznice nebo zánětu nosohltanu. Pálení pokožky po poštípání hmyzem. Akutní záněty pokožky a sliznic s pocitem bolestivého pálení a tvorbou puchýřů. Pásový opar. Ekzém. Růže (erysipel) s lokálním otokem a citlivostí postižené oblasti k dotekům. Zbarvení pokožky je růžové až načervenalé.

Enterokolitida (zánětlivé onemocnění tenkého nebo/a tlustého střeva). Vodnatý průjem. Zácpa. Pálení a svědění v oblasti genitálií, přehnaně zvýšený pohlavní pud u obou pohlaví.

Homeopatikum uvolňující odchod placenty po porodu.

Akutní zánět hrtanu a průdušnice, zejména u batolat, který se vyznačuje typickým hvízdavým zvukem při nádechu, který vzniká v důsledku zúžení dýchacích cest.

POZOR! Cantharis může působit jako abortivum, nepoužívat v těhotenství! Informujte o případném těhotenství odborníka na homeopatii a řiďte se jeho pokyny!

Modality: Zhoršení doteky a pitím, pitím studené vody nebo kávy. Zlepšení teplými obklady a poškrábáním se.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0065809
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz