S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Calcarea phosphorica 9CH

Kód: B-52-9
Neohodnoceno
Značka: BOIRON
105 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Calcarea phosphorica 9CH, homeopatický lék. Kód SÚKL: 0065531

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací pro perorální užití.

Užívejte podle pokynu lékaře nebo kvalifikovaných odborných doporučení. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Pamatujte, že samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči!

  • Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
  • Balení obsahuje 4 g granulí (přibližně 80 kusů).
  • Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Použití: Otočte tubičku dnem vzhůru, přidržte jednou rukou průsvitnou čepičku a druhou rukou otáčejte tubičkou. Tímto způsobem vypadne do čepičky požadovaný počet globulí. Čepičku opatrně stáhněte a nasypte globule do úst, kde je nechejte volně rozpustit. V případě potřeby rychlého účinku rozpusťte 5 globulí ve skleničce s teplou vodou (ve studené vodě se globule rozpouštějí jen velmi pomalu), důkladně zamíchejte a po doušcích pozvolna vypijte.

Z homeopatické materie mediky — stručná informace:

Charakteristika: Oblastmi působení homeopatika Calcarea phosphorica jsou opěrný a pohybový aparát, trávicí trakt, lymfatický systém.

Děti typu Calcarea phosphorica jsou stále v pohybu, dospělí se uvolní při tanci a při dobré náladě. Typické jsou problémy s kostmi, které jsou slabé, v případě zlomeniny se špatně hojí. U školních dětí jsou typickým znakem indikujícím lék Calcarea phosphorica bolesti hlavy z duševní námahy nebo stresu. Růstové a vývojové potíže dětí (často s poruchami příjmu potravy), zejména u dětí křehké, astenické konstituce, které se naučily pozdě chodit. Onemocnění a vyhublost u mladistvých v období puberty, zejména u rychle rostoucích dívek. Sklon k rychlému tělesnému i duševnímu vyčerpání. Bolesti hlavy u školáků a studentů. Opožděné uzavírání fontanel. Zbytnělá nosní mandle (adenoidní vegetace). Problematické prořezávání zubů. Dentitio difficilis (bolestivé, komplikacemi provázené prořezávání zubů u dětí). U dospělých problémy s takzvanými zuby moudrosti, které se problematicky prořezávají. Kolikové bolesti při jídle, meteorismus. Gastroenteritida (žaludeční viróza, nesprávně „střevní nebo žaludeční chřipka“) způsobující kombinaci průjmu, zvracení, křečí a bolestí břicha. Poruchy přijmu mléka u kojenců. Slabá páteř u dětí. Špatně se hojící zlomeniny.

Další informace viz sůl č. 2 Calcium phosphoricum v oddělení Schüsslerovy soli.

Modality: Zlepšení teplým počasím a v letním období. Zhoršení studeným, chladným a sychravým počasím, průvanem, tělesnou či duševní námahou.

Referenční zdroje: Homöopathisches Repertorium DHU; Lockie, A.: Encyklopedie homeopatie; Rosival, V.: Homöopathie K in K; Rehman A.: Encyclopedia of Remedy Relationships in Homoeopathy; Boericke W. a Boericke O. E.: New Manual of Homoeopathic Materia Medica with Repertory, a další.

Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při různých onemocněních a diagnózách, v dávkování lišícím se podle charakteru projevujících se symptomů nemoci, modalit a podle konstituce pacienta. Proto není možné u monokomponentních přípravků uvést přesnou indikaci ani konkrétní dávkování. S výběrem vhodného léku a jeho dávkováním vám poradí odborník v oboru homeopatie, lékař homeopat nebo lékárník homeopat. Výše uvedená charakteristika přípravku není návodem k laické samoléčbě, nýbrž zdrojem základních informací pro informovanou diskusi o daném přípravku ve vztahu k vašim potížím s odborníkem na homeopatii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokomponenty firmy BOIRON
Hmotnost: 0.01 kg
Kód SÚKL: 0065531
Charakteristika: Léčivý přípravek. Homeopatikum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz