S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Stannum metallicum AKH

Kód: AKH-72
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024

Stannum metallicum AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Stannum metallicum (kovový cín); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 23-HT-12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku:
Hlavními oblastmi působení doplňku stravy Stannum metallicum AKH jsou centrální nervový systém (CNS), ženské pohlavní orgány, podpůrný a pohybový aparát. Přípravek může posílit organismus při stavech a pocitech mimořádné slabosti, kdy je člověk až do té míry slabý, že nechce ani mluvit a touží posadit se nebo si lehnout. Vzezření osoby, která může profitovat z užívání doplňku stravy Stannum metallicum, lze označit za ubohé.

U žen trpících potížemi s poklesem dělohy a bílým výtokem může být Stannum metallicum AKH přípravkem podporujícím kondici pánevních orgánů. Oblast působení přípravku Stannum metallicum na nervovou soustavu nachází vyjádření zejména v podpoře organismu při bolestech hlavy, neuralgiích a dráždění na zvracení při čichovém vjemu připravovaného jídla.
Typický rysem ukazujícím na eventuální prospěšnost užívání tohoto doplňku stravy je, že veškeré bolesti mají tendenci pozvolna se samovolně, bez vnějších příčin zesilovat a stejně tak se i pozvolna zmírňovat.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí dva odstavce) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 23-HT-12, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz