S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Melilotus officinalis AKH

Kód: AKH-59
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Melilotus officinalis AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Melilotus officinalis (komonice lékařská); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 15-HT-11.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku:
Oblastí působení doplňku stravy Melilotus officinalis je především arteriální oběhový systém. Přípravek je vhodným podpůrným doplňkem stravy zejména pro ženy se sklonem k silnému krvácení, trpícími pukavými, pulsujícími, kongestivními (městnavými) bolestmi hlavy se subjektivním pocitem jako by krev měla již každým okamžikem vytrysknout z hlavy. Obličej bývá rudý, nezřídka se objevují i křečové žíly.
Zajímavostí, která podtrhuje správnost volby tohoto přípravku, pak je, že dotyčný člověk (obvykle žena) přestává poznávat svoje známé, aniž by šlo o projev pokročilé demence nebo Alzheimerovy choroby. Na mentální úrovni se může projevovat jistá nespolehlivost, rozrušenost a chuť od všeho utéci a někde se schovat.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavce) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 15-HT-11, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz