S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Magnesia carbonica AKH

Kód: AKH-57
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
26.06.2024

Magnesia carbonica AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Magnesii subcarbonas levis (lehký zásaditý uhličitan hořečnatý); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 30-HT-12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku:
Oblastmi působení doplňku stravy Magnesia carbonica AKH jsou především centrální nervový systém (CNS), štítná žláza, trávicí trakt, opěrný a pohybový aparát. Osoby, pro které je přípravek Magnesia carbonica AKH zvláště vhodný, se vyznačují přecitlivělostí k dotekům. Povahově jde o jedince nesnášející sváry, proto usmiřují ostatní. Když jim dojde trpělivost, mohou sami vybuchnout hněvem, což se týká dospělých i dětí.

Přípravek působí blahodárně při překyselení, což je zřejmé z kyselého zápachu potu, stolice, menstruační krve a moči. Magnesia carbonica může působit úlevně při křečích všech dutých orgánů, např. žaludku, střev, průdušnice nebo dělohy. Magnesia carbonica AKH se může uplatnit též jako podpůrný prostředek i při zažívacích potížích u dětí i dospělých, dyspepsii (žaludeční nevolnosti, zvracení, pocit plnosti, říhání). Je vhodným doplňkem stravy pro jedince vysloveně náchylné k nachlazení a cenným podpůrným přípravkem při chronických zánětech, zejména středního ucha a krčních mandlí.
U mužů podporuje Magnesia carbonica funkci a stav prostaty. Přípravek se tak může uplatnit při potížích s prostatou projevujících se častým močením, zejména v noci, a náhle přicházející akutní potřebou na močení.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí dva odstavce) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 30-HT-12, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz