S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Kalium carbonicum AKH

Kód: AKH-51
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Kalium carbonicum AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Kalium carbonicum (uhličitan draselný); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 4-HT-11

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku:
Oblastmi působení doplňku stravy Kalium carbonicum AKH jsou především centrální nervový systém (CNS), dýchací cesty, srdce a oběhový systém, trávicí trakt, ženské pohlavní orgány, podpůrný a pohybový aparát. Typickým fyzickým znakem, kdy je dobré zvážit užívání přípravku Kalium carbonicum AKH, je pocení na celé hlavě. Charakteristické jsou rovněž bolesti bodavého charakteru a náchylnost k otokům, zejména očních víček, a celková ztráta tonusu.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavec) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 4-HT-11, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Kalium carbonicum AKH může podpořit organismus při slabosti s pocením i při nejmenší námaze a bolestech zad. V homeopatii se Kalium carbonicum někdy uplatňuje i při specifických gynekologických potížích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz