S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Cyclamen AKH

Kód: AKH-37
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Cyclamen AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Cyclamen europaeum (brambořík nachový); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 95-HT-17

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby.

Stručná informace k přípravku: Oblastmi možných použití doplňku stravy Cyclamen AKH jsou centrální nervový systém (CNS) a ženské pohlavní orgány. Cyclamen AKH je zvláště vhodný pro ženy světlé pleti a blondýnky. Specifickými indikátory, za jakých okolností by užívání doplňku stravy Cyclamen AKH mohlo působit příznivě, jsou zejména: bolestivé paty, zácpa, slaně chutnající sliny a menstruační bolesti silné jako porodní stahy. Dále je Cyclamen AKH možno užívat při velké únavě, zemdlenosti a slabosti.

Přípravek může pomoci harmonizovat menstruační cyklus, zejména při sekundární amenorei (vynechání menstruačního krvácení) a působit blahodárně při bílém výtoku (fluor albus). Užívání doplňku stravy z bramboříku nachového (viz foto z lesíku u Senorad) může mít opodstatnění též při bolesti prsu, při zduření či napětí prsu či obou prsů.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavce) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 95-HT-17, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz