S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat. Seznamte se s rozsahem naší nabídky – rolujte na monitoru dolů.

Artemisia vulgaris AKH

Kód: AKH-16
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
24.07.2024

Artemisia vulgaris AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Artemisia vulgaris (pelyněk černobýl); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídá homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 18-HT-11

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím (mikrovlnná trouba, rentgen apod.)

Stručná informace k přípravku:
Přípravek je klasifikován jako doplněk stravy. Oblastí působení doplňku stravy Artemisia vulgaris připravovaného z pelyňku černobýlu, je centrální nervový systém. Pelyněk černobýl může proto pomoci např. při přetrvávajících potížích vzniklých úderem do hlavy. Blahodárně působí též při projevech nepřítomnosti duchem a otupělosti. Artemisia vulgaris rozhodně  nepatří k přípravkům pro léčbu epilepsie, může nicméně působit podpůrně při epileptických záchvatech menšího rozsahu u dětí, zejména v období prořezávání zoubků, záškubech svalstva a posunčině (chorei) a dokonce i při náměsíčnosti.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavec) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 18-HT-11, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz