S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Aloe socotrina AKH

Kód: AKH-13
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Aloe socotrina AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Aloe socotrina (aloe), koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídá homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet. Vyrobeno pro společnost Akademie klasické homeopatie, spol. s r.o., Vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava, číslo podnikové normy: 46-HT-13.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím (mikrovlnná trouba, rentgen apod.)

Stručná informace k přípravku:
Přípravek je klasifikován jako doplněk stravy. Oblastmi, kde se Aloe socotrina může dobře uplatnit, jsou tlusté střevo (optimalizace frekvence a konzistence stolice) a žilní oběhový systém (zlepšení průchodnosti a elasticity). Nedoporučujeme užívat šťávu z aloe, která se běžně v domácnostech pěstuje (Aloe arborescens)  bez konzultace s odborníkem! Mějte též na paměti, že přípravky z Aloe vera, které jsou běžně na trhu a vyznačují se velmi rozdílnými kvalitativními parametry, pocházejí z jiného druhu rostliny, byť stejného rodového jména (Aloe).

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavec) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 46-HT-13, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.01 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz