S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Allium cepa AKH

Kód: AKH-12
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Allium cepa AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg Allium cepa (cibule kuchyňská), koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídá homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet. Vyrobeno pro společnost Akademie klasické homeopatie, spol. s r.o., Vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava, Číslo podnikové normy: 1-HT-11.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí, nevystavujte silným elektromagnetickým polím (mikrovlnná trouba, rentgen apod.)

Stručná informace k přípravku:

Přípravek je klasifikován jako doplněk stravy. Produkt se připravuje z cibule kuchyňské, čemuž odpovídají i oblasti působení: dýchací cesty, sliznice horních cest dýchacích a trávicí trakt, zejména při nadýmání silně páchnoucími větry. Cibule kuchyňská může být prospěšná např. při nachlazení následkem expozice studenému a vlhkému počasí, dříve se běžně používal výluh cibule s cukrem, jeho nevýhodou byl ale páchnoucí dech a nadýmání. Běžné nachlazení se může projevovat nejen jako rýma a slzení očí, nýbrž např. i jako časté nucení na močení.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavec) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 1-HT-11, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz