S objednanými přípravky zasíláme informace, jak správně užívat homeopatika, Schüsslerovy soli i Bachovy esence, abyste dosáhli plného úspěchu. Neboť důležité je nejen vědět, CO užívat, ale též JAK to užívat.

Acidum sulfuricum AKH

Kód: AKH-78
Neohodnoceno
Značka: AKH
199 Kč
Skladem (>7 ks)
Můžeme doručit do:
31.05.2024

Acidum sulfuricum AKH, doplněk stravy.

Složení: 1 tableta obsahuje 99 pg acidum sulfuricum (kyselina sírová); koncentrace účinné látky v přípravku a způsob výroby odpovídají homeopatické potenci 5C. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem. Protispékavá látka – magnesii stearat 0,0028 g, monohydrát laktózy 0,136 g, rýžový škrob 0,012 g. Doporučená denní dávka pro dospělé: 2 tablety třikrát denně. Balení obsahuje 60 tablet.

Pro Akademii klasické homeopatie, spol. s r.o. vyrobil Radim Bakeš – Galenická laboratoř Ostrava. Číslo podnikové normy: 140-HT-23

DDD (doporučená denní dávka) pro dospělé 594 pg. Nepřekračujte DDD. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. nevystavujte silným elektromagnetickým polím, např. od mikrovlnné trouby. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučená denní dávka pro dospělé je 2 tablety 3x denně, pro děti 1 tableta 3x denně. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 15-25°C. 

Stručná informace k přípravku:
Hlavními oblastmi působení doplňku stravy Acidum sulfuricum AKH jsou jsou dýchací cesty, trávicí trakt, ženské reprodukční orgány, opěrný a pohybový aparát. Základní charakteristikou naznačující možnost použít doplněk stravy Acidum sulfuricum  jsou vyčerpanost, slabost s třesem, uspěchanost, roztěkanost a rozrušenost. Přípravek Acidum sulfuricum lze podpůrně použít i při léčbě alkoholismu, zápachu z úst, silném slinění, aftách, kyselém říhání atp.

Důležité upozornění: Informace uváděné ve Stručné informaci k přípravku (viz předchozí odstavec) nejsou schválenými léčebnými indikacemi! Jedná se o tradiční, praxí prověřené možnosti podpůrného použití specifického doplňku stravy připravovaného podle podnikové normy 140-HT-23, která je totožná s přípravou homeopatika stejného názvu v potenci C5 podle HAB (Homöopathisches Arzneibuch).
V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře!

Kromě doplňku stravy je v našem e-shopu k dispozici i léčivý homeopatický přípravek Acidum sulfuricum od francouzské společnosti BOIRON.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty AKH
Hmotnost: 0.02 kg
doplněk stravy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz