Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Walmark Urinal Akut 10 tbl.
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Walmark Urinal Akut 10 tbl.

Výrobce:Walmark
Katalog. číslo:20076
Naše cena: 229.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Urinal Akut® je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal. Obsahuje aktivní složku CystiCran®, prémiový, vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon) s garantovaným obsahem 36 mg PAC (proanthokyanidinů) v jedné tabletě.

Brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek. Jedinečná technologie zpracování brusinek ve formě extraktu CystiCran® zajišťuje kvalitu a obsah účinných látek.

Složení
Jedna tableta odpovídá 423 000mg čerstvých plodů brusinek.

Dávkování
Stačí 1 tableta denně.

Balení
10 tablet.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Související oddělení:

Zpět na předchozí stránku.