Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
Pearls YB cps.10
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Pearls YB cps.10

Výrobce:Schwabe
Katalog. číslo:20045
Naše cena: 125.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Podpora rovnováhy kvasinek a plísní v trávicím traktu. podpora rovnováhy kvasinek a plísní v trávicím traktu podporuje zdraví sliznice pochvy a močových cest vhodný i pro těhotné

Charakteristika: Jediná probiotika, která můžete použít kdykoliv, kdekoliv a snadno, která zaručeně projdou žaludkem během několika minut až na místo, kde mají působit a tam působí rychle a efektivně. Unikátní japonská patentovaná technologie obalu perly zaručuje ochranu před kyselým prostředím žaludku (kultury se dostanou až do střeva, živé a schopné množení – garance 64 miliard bakterií po 2 hodinách). Bez nutnosti skladovat v chladničce do 24 °C. Udržuje přirozené vaginální a střevní pH.
Složení: Lactobacillus acidophilus, L. rhamnosus, L. plantarum
Dávkování: Stačí 1 malá perla denně, kdykoliv během dne, nezávisle na jídle.Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Přečtěte si pozorně příbalový leták.

Přípravek byl odborně posouzen Státním zdravotním ústavem.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.