Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Top
Pearls IC cps. 30
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Pearls IC cps. 30

Výrobce:Schwabe
Katalog. číslo:20043
Naše cena: 362.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Intenzivní probiotikum -3x více probiotických kmenů. Speciální kapsle vyrobené patentovanou True Delivery technologií v Japonsku zaručuje přežití a schopnost množení probiotických bakterií při průchodu trávicím traktem. Stačí 1 malá kapsle denně pro komfortní trávení. Možnost užít kdykoliv. Není nutno skladovat v chladničce.

Zejména s vyšším věkem nebo při cestování potřebuje vaše trávení intenzivnější podporu. Pokud váš trávicí systém potřebuje větší než běžnou úlevu, zkuste Pearls IC.

Přináší více kmenů pro intenzivní péči o vaše trávení. Prospívá zdraví tlustého střeva v dlouhodobém horizontu. Maximální kontrola plynatosti, nadýmání a občasné zácpy. Intenzivní probiotikum poskytuje 3x víc druhů probiotik, více kmenů, které pomohou získat rovnováhu a tak obnovit komfortní zažívání.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.