Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

Apo-Curenzym Forte 60 tbl.
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Apo-Curenzym Forte 60 tbl.

Výrobce:Apotex
Katalog. číslo:20057
Běžná cena v obchodech: 565.00 vč. DPH
Naše cena: 550.00 Kč vč. DPH
DPH:15%
Ušetříte: 15.00 Kč
Charakteristika. :Doplněk stravy.
Početks

Komplex neživočišných enzymů, extraktu z chmele, železa a vitaminu C, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Také přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Složení

jedna kapsle obsahuje:220 mg standardizované směsi enzymů (amyláza, lipáza, proteáza) tvořící komplex pancreatin analog new, maltodextrin (obsahuje maltózu), 80 mg standardizovaný BROMELAIN, 60 mg rutin, 45 mg, standardizovaný PAPAIN, dextróza, glukóza, magnesium stearát.

Dávkování
1 - 2 kapsle denně

Balení
60 tobolek.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zpět na předchozí stránku.