Důležité upozornění

Homeopatický Manuál© umožňuje se značnou mírou spolehlivosti nalézt účinné homeopatikum, nemůže však zahrnovat veškerá možná řešení. Neodpovídá-li žádný z uvedených popisů potíží skutečnosti, obraťte se na zkušeného homeopata. Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči! Společnost Empatie, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné poškození osob nebo majetku.

APO-Laktík žvýkací pastilky 30ks
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

APO-Laktík žvýkací pastilky 30ks

Katalóg. číslo:20059
Naša cena: 4.54 € s DPH
DPH:15%
Charakteristika:Doplněk stravy.
Početks

Charakteristika:APO-LAKTÍK jsou citrónové pastilky, které obsahují probiotické bakterie a xylitol. APO-LAKTÍK obnovuje přirozenou mikroflóru a podporuje imunitní systém. Podílí se na obnově a harmonizaci střevní mikroflóry, je vhodné jej podávat spolu s léčbou a po léčbě antibiotiky. Bakterie jsou ošetřeny technologií DUOLAC. Díky této technologii jsou probiotika odolná i vůči vysokým teplotám. Xylitol je nízkokalorické přírodní sladidlo, které působí proti zubnímu kazu, potlačuje tvorbu zubního plaku a má pozitivní vliv na zubní sklovinu.

Upozornění:
​Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Späť na predchádzajúcu stránku.