GS Dormian Rapid 40 kapslí
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

GS Dormian Rapid 40 kapslí

Výrobca:Green Swan
Katalóg. číslo:20086
Naša cena: 7.96 € s DPH
DPH:15%
Charakteristika:Doplněk stravy.
Početsk

Silnější receptura

GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky. Díky vyvážené kombinaci všech těchto látek je tak zaručena stabilní účinnost přípravku.

Extra rychlý nástup účinku

Zvýšený obsah účinných látek v kapsli spolu s inovovanou formou kapsle podporují unikátní vlastnosti přípravku. Tato nová forma vede k rychlejšímu rozpadu kapsle v žaludeční tekutině (do 4 minut), a tím i k rychlejšímu uvolnění látek do organismu od okamžiku podání.

Účinné a nenávykové extrakty

Přípravek GS Dormian Rapid obsahuje účinné a nenávykové bylinné extrakty kozlíku, meduňky, chmele a mučenky ve zvýšených dávkách. Tyto byliny patří k nejznámějším a lety prověřeným přírodním prostředkům, které příznivě a přirozeně ovlivňují kvalitu nočního odpočinku. Jejich účinek je prokázán jejich používáním v mnoha přípravcích. Použitá bylinná kombinace zajišťuje naprostou bezpečnost a nenávykovost i při dlouhodobém užívání.

Jak GS Dormian Rapid užívat?

Obvykle se užívá dle potřeby 1 kapsle. Při prvním užívání doporučujeme dávkování půl hodiny večer před spaním.

Účinná složka / mg v 1 kapsli:
Kozlík lékařský (stand. extrakt z kořene, valerenová kyselina 0,8 %) / 100 mg
Meduňka lékařská (standardizovaný extrakt z natě 5:1) / 50 mg
Chmel otáčivý (stand. extrakt z šištic, hořčinné kyseliny 5 %) / 25 mg
Mučenka pletní (stand. extrakt z natě, vitexin 3,5 %) / 25 mg

Složení: Extrakt z kozlíku lékařského, želatinový obal (želatina, glycerol), plnidlo (rýžová mouka), extrakt z meduňky lékařské, extrakt z chmele otáčivého, extrakt z mučenky pletní, protispékavé látky (mastek, křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 ºC. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Dávkování: 1 kapsle před spaním.

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Súvisiace oddelenie:

Späť na predchádzajúcu stránku.